sobota, 11 września 2010

0.00

Bardzo ale to bardzo podoba mi się witryna bloggera. Uwielbiam każdego bloga i z miłą chęcią je czytam. Nawet nie spostrzegłam że jest już tak późno, po prostu się zasiedziałam, a zapomniałam że w łóżku czeka na mnie książka przy której dziś rano wylałam tyle łez. Muszę jeszcze przeczytać minimum dwa rozdziały, to dla satysfakcji. Muszę zdążyć przeczytać jeszcze 2 tomy do końca wakacji. Mam 2 tygodnie czasu, więc powinnam zdążyć. Czy mam plany na jutrzejszy dzień? Nie, nigdy nie planuję dnia z wyprzedzeniem, zazwyczaj jakiś spontan.
Chyba powinnam iść się wyspać, nie zapomnę o was jutro. Arrivederci.

7 komentarzy:

 1. Chłoń te wakacyjne ostatki... Jak ja Ci zazdroszczę! Ja od 1 września w szkole.

  OdpowiedzUsuń
 2. :)
  Ja aktualnie nie mam żadnej książki do czytania. : <
  Czekam na trzecią fazę Gone. : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojj zazdroszczę Ci wakacji ;) Ja już niestety szkoła ;< i na czytanie tego co bym chciała nie mam zbyt czasu, ponieważ mam czytać Antygone, a kompletnie mi się nie chce ;|

  OdpowiedzUsuń
 4. Właściwie to 'Gone. Zniknęli.' - Michaela Granta. Super książka, znaczy mi się bardzo podoba. Przeczytałam dwie pierwsze fazy tzn. części [Gone. Zniknęli. Faza pierwsza: Niepokój i Gone. Zniknęli. Faza druga: Głód]. W październiku ma wyjść trzecia część, Gone. Zniknęli. Faza trzecia: Kłamstwa. : )
  [mam nadzieję, że coś zrozumiałaś. xd]

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również zazdroszczę, że jeszcze masz wakacje... Tutaj również fajna kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. to dobrze, miło będzie się czytało ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dopiszę "naznaczoną" do listy książek do przeczytania. Czytałam zmierzch ale to było dawno temu i specjalnie mnie to nie zaabsorbowało. Czytałam dlatego, że postać głównego bohatera utożsamiałam z pewną realną, znaną mi osobą.
  Książki o tematyce fantasy mają w sobie coś tajemniczego, magicznego. Na pewno zajrzę ;) lecz póki co 20 lektur szkolnych w tym roku. Aż mnie ciarki przechodzą.
  Wrocław - piękne miasto ;)

  OdpowiedzUsuń