środa, 28 września 2011

tabletki Sesja

Dziś nie miałam praktyk, tak jak wczoraj wspominałam, z racji tego że cała szkoła z nauczycielami pojechała na pieszą wycieczkę. Muszę wam powiedzieć że przyzwyczaiłam się już do wczesnego wstawania, także w poniedziałek nie będę miała problemu ze obudzeniem się na pierwsze w tym roku zajęcia. Przed 10:00 musiałam się zjawić w szkole, gdzie udzielam praktyk, i pomóc jednemu z nauczycielowi podczas gry, która jest przygotowywana na wizytę duńczyków do naszej szkoły. Szkoła od dobrych paru lat współpracuje z ludźmi z Danią poprzez wymianę, zapewne wiecie na czym to polega, bo przypuszczam że nie w jednej szkole coś takiego jest organizowane. Miałam okazje zarówno przyjmować gościa z Danii, jak i jechać tam. Byłam w Odense, trzecim co do wielkości mieście, 1,5 godz. od Kopenhagi. Muszę przyznać, że pomysł z wymianą jest naprawdę dobrą inicjatywą. Ale skupmy się na dzisiejszym dniu. Otóż, zostałam zaangażowana w wizytę duńczyków i pomagam organizacyjnie dobrze się przy tym bawiąc. Niestety nie będzie mnie na sam przyjazd gości, z racji że od poniedziałku zaczynam zajęcia, ale przypuszczam że do tego momentu będzie wszystko dopięte na ostatni guzik.
Moi wykładowcy są niesamowici, jeszcze się nauka nie zaczęła, a tydzień wcześniej opublikowali na naszej stronie (dla studentów) wykłady z pięciu przedmiotów. Co oznacza, jedno. Okropne słowo- NAUKĘ! Pierwsze wykłady już dziś sobie wydrukowałam, ładnie uporządkowałam, i patrzą się na mnie z drugiego końca pokoju. Może zacznę już coś przerabiać.
Nawiązując do nauki, być może słyszeliście w radiu reklamę tabletek Sesja. Monika zaczęła je zażywać. Będąc dziś na mieście, pomyślałam że zajrzę do apteki i zapytam ile kosztuje mnie ta przyjemność. Naprawdę nie dużo, bo niecałe 20 zł /50tabl. Jedną już połknęłam. Z tego co słyszałam, do efekt jest dobry. Dla zapoznania się, umieszczam dwa zdjęcia leku.

Jak widzicie na zdjęciu, lek zapewnia lepszą koncentrację, ułatwia zapamiętywanie, zwalcza uczucie senności (to chyba najważniejsze dla mnie, bo ja jestem zwolenniczką uczenia się w nocy!) oraz podnosi odporność na stres. Tabletki należy stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem po posiłku). Więc gdy skończę je brać, napewno napiszę recenzje i swoją własną ocenę.

Tabletki Sesja są wielkością zbliżone do Apapu. Czyli da radę połknąć. Nie znoszę połykać wielkich tabletek. Dawniej zażywałam tabletki zapobiegające wypadaniom włosów. Pomogły na szczęście, ale były tak ogromne, że czasem miałam ogromne trudności.

21 komentarzy:

 1. napisz za miesiąc jakie efekty po tabletkach ;d

  kurczę, a ja to dalej nawet planu nie mam ;\
  fajne są szkoły, gdzie są zagranicze współprace, moje gimnazjum współpracowało z niemcami, wielką brytanią i jeszcze jednym krajem, ale nie pamiętam jakim ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też muszę powoli zaczynać coś brać na koncentrację bo za rok matura i wszystko trzeba pamiętać.;) jestem ciekawa efektów.;D

  OdpowiedzUsuń
 3. ja tam nie biore takiego rodzaju tabletek, czekam na efekt

  NN

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie znoszę wielkich tabletek :PP

  OdpowiedzUsuń
 5. nie zachęcają mnie takie tabletki:) w każdym razie czekam na efekt

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie w szkole mamy też wymianę ale z niemcami.. :(
  Hmmm nie brałam nigdy takich tabletek zastanawiam się czy to działa ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. znajomy je bral przed maturką i mówił, że lepiej mu się żyło hehe - odnośnie tej senności ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. nienawidzę brać jakichkolwiek tabletek ;x

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakby u ans zorganizowali taką wymianę! ;D

  Przydałyby mi się te tabletki ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czekam na Twoją opinie, bo sama zastanawiałam się nad nimi. Słyszałam też że kiedy popije się je kawą, to dają lepszy efekt, z tym, że to popijanie kawą jest bardziej polecane, na dzień, niż na noc, bo później wieczorem trudniej zasnąć ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Też myślałam o Sesji. Daj znac jak wyniki ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Skins party? Co to takiego? xd

  Moja siostra brała sesje i wiem, że jej pomogła ;d

  OdpowiedzUsuń
 13. Nooo moje są w sumie nowe, a już pierwszego dnia były przybrudzone nie to co czarne ;P
  Ale i tak wolę i uwielbiam białe! ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. NN na gumijagoda.blogspot.com zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 15. ja łykałam te tabletki. senności to ona ci nie zlikwiduje, chyba, że będziesz to traktować jak apteczny narkotyk, i brać po kilka-kilkanaście na raz, ale wtedy efekty uboczne i tak spowodują, że z nauki nici :P na senność mogę ci polecić plusz activ - dwie rozpuszczone tabletki i po pół godzinie jest kop :) a na zapamiętywanie...cóż, moim zdaniem lepiej sie sprawdza lecytyna forte, po niej, gdy zażywałam ja ze 2-3 tygodnie, widziałam naprawde efekty, mózg pracował zdecydowanie wydajniej. tylko że lecytyna ma OGROMNE kapsułki :P łatwe do przełknięcia, ale wielkie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Już łykam inne tabletki. Nie potrzebuję jeszcze jednej. Jakoś dam radę .

  OdpowiedzUsuń