środa, 14 grudnia 2011

Paulo Coelho

Właśnie wróciłam z wykładu, a dosłownie za chwilę będę się zajadać najlepszymi pod słońcem kupnymi pierogami z truskawkami z Biedronki. Ci co jeszcze nie jedli, polecam- niebo w gębie.
Wczoraj popołudnie spędziłam z Anją nad naszą roczną tradycją (bagietki czosnkowe) i oglądając horror Sierota, który nie jest aż tak straszny, dlatego spokojnie możecie obejrzeć w samotny wieczór. Po powrocie do domu, wpadł do mnie najlepszy przyjaciel płci przeciwnej- K. I tak spędziliśmy resztę dnia rozmawiając, śmiejąc się i łapiąc krótkotrwałe fochy. O godzinie 1:00 w nocy doszłam do wniosku, że jestem zmęczona i pożegnałam się z K. Chciał zostać na noc, ale jestem wyznawcą pewnych zasad. Wg mnie każda kobieta powinna mieć jakieś zasady. Ale to tak na marginesie.
Do domu dzisiaj wrócę (przypuszczam) umęczona o godzinie przed 17.00. Zjem szybki obiad i ruszam w okolice Magnolii (C.H) do swoich dwóch uczniów.
Czytaliście może książkę Paulo Coelho 'Zwycięzca jest sam'? Jak wiadomo Paulo Coelho wg większości ludzi jest mistrzem. Powiem szczerze że pierwsze jego dzieła jak Alchemik, Weronika postanawia umrzeć, 11 minut to naprawdę genialne książki nadające się na zimowe wieczory. Tych nowych książek w ogóle nie ruszam, wystarczy że przeczytam krótką recenzję na tyłach książki i od razu się poddaję. Jakie macie zdanie na ten temat? Czy wg was Paulo Coelho wciąż jest mistrzem zagranicznej literatury?


16 komentarzy:

 1. ja trzymam w domu książke pt "alef" i też sie nie umiem za nią zabrać ;d
  rozleniwiłyśmy sie

  OdpowiedzUsuń
 2. pewnie ze polecam ! gazeta jest swietna flesz i party no i mzoe jeszcze show ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. nie czytałam jego książek,ale kojarzę dużo cytatów ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie czytałam jego książek, czas się za nie zabrać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. o mój boże- czy Paulo Coelho kiedykolwiek był mistrzem? wiadomo-każdy może mieć swoje zdanie, ale... nie powtarzaj tego lepiej:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy warto obejrzeć? OCZYWIŚCIE !!! cudowny klimat i to nie wszystko- jeśli trochę interesujesz się sztuką, to na pewno wprawi Cię w zachwyt, jak mnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Z Biedronki dobre są też pierogi z kapustą i grzybami ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczny blog. :)
  zapraszam + obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy nie czytałam ksiązek tego autora, ja wogóle nie czytam ksiązek :)

  OdpowiedzUsuń
 10. nie czytalam akurat tej ksiazki, ale autora jak najbardziej lubie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. /nie czytałam jego książek ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. ` hmm. ja czytam książki. uwielbiam czytać. ale jakoś za tym autorem nje przepadam... :) o tak, masz rację. każda kobieta powinna mieć jakieś zasady ! zgadzam się. <3

  OdpowiedzUsuń
 13. musiałabym przeczytać jakąś jego książkę... nie ma opinii niestety

  OdpowiedzUsuń
 14. 11 minut jest genialne <3 mogłabym czytać tą książkę i czytać. :)

  OdpowiedzUsuń