wtorek, 6 grudnia 2011

słuchawki na mikołaja

Jak zdążyliście zauważyć, znowu naszło mnie by zmienić wygląd bloga. Lubię zmiany, zarówno te na blogu jak i w swoim życiu. Nie lubię monotonności. Nawet mój laptop przeszedł metamorfozę, otóż zmieniłam windows. Biedny już się męczył i nie miał czym oddychać. Długo się jednak nie nacieszy, ponieważ zaczęłam ściągać cały soundtrack z Gossip Girl.
Wczoraj (w końcu) odwiedziłam Anję i jej nowe mieszkanie które wywarło na mnie jak najbardziej pozytywne mieszkanie. Oglądaliście kiedykolwiek Street Dance? Muszę wam powiedzieć, że warto nie koniecznie ze względu na aktorów, ale i za sam soundtrack który w moim przypadku jest bardzo ważny. Anyway przesłuchałam wszystkie 18 kawałków i każdy bardzo mi się spodobał.


Poproszę tego Mikołajka pierwszego z prawej.

Dzisiaj przyszły słuchawki które w zasadzie miała mi kupić mama na Mikołaja, no nic będę musiała wybrać inny prezent nie jestem zbyt wymagająca więc problemu nie będzie. Słuchawki same w sobie są niesamowicie wygodne i sieje basem na czym mi najbardziej zależało. Przy takiej muzyce jaka się pojawia w Street Dance, bądź Step Up idealnie się nadają!


Świetnie że pojawił się w piosence taki wspaniały głos Eltona Johna.


widać moje nowe skarby ^^

5 komentarzy:

 1. Mikołaja takiego to ja też chcę:D
  Słuchawki świetne, też chcę takie ale na razie sobie podaruję.

  Też chciałabym o nim zapomnieć, ale z drugiej strony cieżko.

  OdpowiedzUsuń
 2. jejku kochana takiego Mikolaja jak tn po prawiej to ja tez bym chciala haha <3;* Ja tez uwielbiam dostawac perfumy ; ):) no i kwiaty ;*:) haha
  pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. faktycznie wypasione :) super.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne słuchawki!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow. Ja też chcę takiego mikołaja ... Mrr :D
  A mogłabyś powiedzieć, skąd zamawiałaś słuchawki ? Też zamierzam sobie sprawić :)

  OdpowiedzUsuń