czwartek, 26 stycznia 2012

zaskoczenie w Galerii / surpirsed in shop centre

Wczorajszy humor spadł do poziomu minimalnego. Niestety nie będę pisać co jest tego przyczyną, cieszę się natomiast że są osoby na które zawsze mogę liczyć.
Wczoraj byłam tak zmęczona całym tym zamieszaniem z sesją zdjęciową, że dziś spałam do 12:00. Czuję się wypoczęta, to dobrze- bo jutro przyjdzie znowu mi wstać dość wcześnie- fitness.
Będąc dzisiaj w Galerii Dominikańskiej, zaczepiły mnie dwie dziewczyny, w wieku 13-15 lat. Spytały się mnie czy to ja jestem Agata. Zdziwiłam się, gdy znały moje imię, wiedziałam że nigdy ich wcześniej nie widziałam. Ale przytaknęłam, spytałam o co chodzi. Powiedziały, że uwielbiają mojego bloga, są wiernymi czytelniczkami. Byłam w lekkim szoku, nie sądziłam że mogę być rozpoznawalna na ulicach Wrocławia, w tym przypadku w Galerii. Zrobiło mi się naprawdę miło, bo w ciągu tego tygodnia po raz drugi miałam okazję poczuć się jak ktoś znany i lubiany. Nie pamiętam imion dziewczyn, bo gdy odeszłam wciąż próbowałam dojść do siebie. Dziękuje za miłe zaskoczenie. Pozdrawiam was dziewczyny, bo wiem że napewno przeczytacie dzisiejszy wpis.

ENG: My yesterday humor fell to a minimum. Unfortunatelly I won't write what is a reason, but I'm happy there are some people, to which I can always count.
Yesterday I was so tired to photo shoot, so today I slept to 12:00 am. I feel rested, it's good, because tomorrow I have to wake up early- fitness.
Today I was in shop centre, and came to me two girls, about 13-15 years old. They asked me, that I'm Agata. I was surprised, when they known my name. I know that I never saw this girls before. But I nodded, and asked what's going on. They told me, that they love my blog, and they read it every day. I was in schock, I never thought that I can be recognized in Wroclaw. I felt really nice, because in this week, the second time I had the opportunity to feel like someone known and popular. I don't remember name this girls, when I left I still tried get over. Thank you for nice surprised. I greet you girls, because I know that you will read my today note.polecam wam tę piosenkę. Słuchaj jej już po raz n-ty dzisiaj.
I recommend this song. I'm hearing it all the time.

10 komentarzy:

 1. nie dziwie się bo Twój blog jest naprawde świetny ^^ tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy blog ;D
  Obserwujemy?
  Zapraszam do mnie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. dobrze że ma się osoby na których można liczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. o tak masz świetynego bloga. Nawet kiedy ja nie prowadzilam swojego to zaglądałam tutaj dość często. Uwielbiam go czytać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością te dziewczyny poprawiły Ci humor ;) ...miały rację,bo naprawdę masz fajnego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie momenty sprawiają, że warto prowadzić bloga:)
  Piosenka, również wpadła mi w ucho. Taka pozytywna nuta przyda mi się na nadchodzące dni:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. nic dziwnego, że cię rozpoznają ;) !

  w ogóle to przypominasz mi Honoratę Skarbek ! mówiłam ci już ? ;):D
  poważnie, na samym początku kiedy po raz pierwszy weszłam na Twojego bloga myślałam, że wstawiłaś jej zdjęcie a to TY :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Studiuje nauczanie biologii i przyrody:)
  Również obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń
 9. ale fajnie masz, ja tez uwielbiam twojego bloga. Mam prośbę. Mogłabyś dodawać więcej filmików takiego typu "jak układać swoje włosy", czy coś w tym stylu. Bardzo lubię to oglądać. :)

  OdpowiedzUsuń