czwartek, 22 marca 2012

powitanie wiosny - Wyspa Słodowa 2012


Senny, naprawdę senny dzień. Może dlatego, że cały ten tydzień był męczący. Wczoraj na Wyspie Słodowej we Wrocławiu było powitanie wiosny, nie mogło mnie tam zabraknąć. Z moimi ludźmi z roku poszliśmy od razu po zajęciach, zaopatrzyliśmy się w drobne jedzenie i "niewielką" ilość piwa. Od dawna planowaliśmy, że na powitanie wiosny weźmiemy grilla, niestety Rogowski nawalił i jedynym naszym posiłkiem był zbyt słony słonecznik. Wróciłam do domu dość wcześnie, dlatego, że rozważałam dzisiejsze zajęcia na 8:00 rano. Wróciłam do domu, ok. 2 godzin rozmawiałam jeszcze na skypie, i padnięta położyłam się ok. 23. Nie znoszę momentu gdy dzwoni budzik, zawsze wtedy zastanawiam się, czy nie zrobić sobie jednodniowych wagarów. Ale stwierdziłam, że następny tydzień będzie ciężkim tygodniem z racji dużej liczby kolokwium, dlatego obecność na zajęciach jak najbardziej wskazana.
Zapomniałam wam się pochwalić, albo może lepiej- podzielić się informacją, że moje zdjęcie które pojawiło się w informatorze mojej uczelni, widnieje również na każdej ścianie szkoły. Wygląda prawie tak samo, ale mój uśmiech jest jeszcze szerszy. Teraz nie pozostaje nam (czyli modelom ze zdjęcia) czekać, aż zawiśniemy na wrocławskich billboardach- mam nadzieję że do tego nie dojdzie.
Dzisiaj zaczęłam już weekend, ale z racji tego że jutro mam targi edukacyjne, w pełni go zacznę jutro po południu. Nie wiem jakim cudem uda mi się wstać o 5:30 i w miarę funkcjonować przez cały dzień, dlatego w myślach chciałabym, żeby jutrzejszy dzień dobiegł końca. Oprócz tego, na weekend, przyjeżdża do mnie moja Justyna, która tak bardzo nie może się doczekać imprezy ze mną. Pracowity tydzień + weekend.

Moni

z Moni

Kamyk i Andrzej

Andrzej i Rogowsky

11 komentarzy:

 1. no to widze, ze swietne rozpoczęcie wiosny ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Endriu tak włos zaczesał ,że go nie poznałam - dżizas :D ,żulu ja widziałam ile osób było wczoraj na słodowej aż się za głowę złapałam :D przepraszam za dziś ale łeb mnie tak nawala ;/ w ogóle to mam nadzieję ,że będzie twój radosny porcelanowy fejsik na ścianie szkoły bo ja wiem ,że jak ja go tylko zobaczę to się będę uśmiechać sama do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 zdjecie jest faaantastyczne, i wgl dobrze wyglądacie!

  OdpowiedzUsuń
 4. No dokladnie :)
  Rozszerzony angielski, matematykę i geografię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To widzę, że dzionek udany :D

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję za komentarz bardzo mocno :* i zachęcam do obserwacji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To znaczy balerinki kosztował 24,99, tenisówki 10 :)

  OdpowiedzUsuń