czwartek, 7 czerwca 2012

wakacje 2012 czas zacząć !!

Nareszcie w Kłodzku, nareszcie wakacje!!! Cały rok czekałam na to, by w końcu bez skrupułów móc wyjść z domu i nie mieć poczucia winy że się nie uczyłam. Uwielbiam ten moment.
Wszystkie moje rzeczy, które miałam we Wrocławiu, w mieszkaniu zostały spakowane w ogromne torby, w worki na śmieci. Czekają na przeprowadzkę, która w końcu już nastąpi w niedziele. MAM MIESZKANIE! Mam super mieszkanie, będę mieszkać ze swoją najlepszą przyjaciółką. W końcu doczekałam tego momentu. Czekałyśmy dwa lata, aż ten moment nastąpi. Nie wiarygodne jest to, jak ten czas szybko leci.
Dzisiaj moja mama ma urodziny. Szkoda tylko, że nie byłam w stanie kupić jej prezentu. Ale przez ostatnie dni miałam wiele wydatków, dlatego przeprosiłam mamę i obiecała prezent dopiero gdy dostanę swoją pierwszą wypłatę.
Nawiązując do wypłaty- jutro do pracy, jutro spędzę tam ponad 10 godzin, boję się że po 8 godzinach nie będę mogła już ustać i nie będę w stanie móc obsłużyć klientów. Przez najbliższe 3 dni, czeka mnie tylko i wyłącznie praca. Póki co, lubię tam chodzić, mamy dobry i zgrany zespół- co spotyka się bardzo rzadko.
_____________________________________________________

Nie wiem czy znowu pierwsza do niego napisać i spytać czy nie miałby ochoty na spacer. Nie chcę być nachalna, chciałabym żeby sam wyszedł z inicjatywą spotkania. Ostatnio tak fajnie się bawiliśmy. Wiem że on też. Widziałam po jego wyrazie twarzy i po tym jak mnie traktował. Justyna kazała mi zrobić kolejny krok. Każe mi się do niego zbliżyć. Troszkę się boję, boję się że mogę znowu się sparzyć. Dlatego zanim coś zrobię dwa razy się zastanawiam. Chyba pierwszy raz od 21 lat jestem taka ostrożna.

NASZE WROCŁAWSKIE WYGŁUPY :

21 komentarzy:

 1. Gratuluję mieszkania i sto lat dla mamy :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. haha, pozytywne te filmiki ;D
  też dzisiaj miałam no obiad spaghetti <3

  OdpowiedzUsuń
 3. w jakim programie zazwyczaj robisz nagłówki?

  OdpowiedzUsuń
 4. miłe wspomnienia. :)) udanych! ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę wakacji!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no, no. ;D Gratulacje ! A moze pokazesz nam jak wyglada twoje nowe mieszkanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, zrobię flat tour jak to się nazywa i wszystko wam pokażę :)

   Usuń
 7. Nic nie slysze na filmikach:<
  no to milej pracy!:))) i oby taka zostala:)

  OdpowiedzUsuń
 8. zazdroszczę, ja mam jeszcze 2 tyg. nauki, potem to już tylko oglądanie filmów :D i wakacjee

  OdpowiedzUsuń
 9. fajne filmiki!
  obserwuję, mogę liczyć na rewanż? ♥

  OdpowiedzUsuń