czwartek, 5 lipca 2012

cały dzień w klinice

Jestem totalnie wyczerpana dzisiejszym dniem. Większość czasu spędziłam dzisiaj w klinice. Babcia miała operację, która trwała ponad 2 godziny. Przyszłam gdy operacja trwała, na szczęście wzięłam ze sobą książkę do czytania. Siedziałam ponad 3 godziny w szpitalu, chciałam spytać chirurga jak przebiegł zabieg, niestety nie miałam takiej możliwości. W sali pooperacyjnej nie zastałam jeszcze babci, długo jeszcze siedziałam. Gdy zbliżała się już godzina 14:00, wyszłam ze szpitala, pojechałam na obiad. W trakcie zadzwoniła mama z wiadomością że babcia ley już na swojej sali i wypoczywa. Zjadłam w mgnieniu oka, kupiłam po drodze owoce, i prasę. Weszłam na salę, babcia spała. W dobrym momencie się obudziła. Po narkozie była jeszcze mocno zmęczona i osłabiona. Nie mogła nic jeść, bynajmniej tak powiedział lekarz. Porozmawiałam z nią i pomogłam w kilku sprawach. Dopiero po dzisiejszym dniu doszło do mnie, jakie to ciężkie zajmować się chorą osobą, która większość czasu spędza w łóżku. Babcia jutro na szczęście wraca do domu, cieszy się tak mocno jak ja. Nie może się doczekać aż wyjdzie z łóżka i zje normalny posiłek, bo póki co "najada" się jedynie kroplówką, albo bananem.
Do domu wróciłam po 19:00. Byłam w stanie umyć jeszcze podłogi, ale to tylko ze względu na to, że babcia, tato a nawet mój brat chcą zobaczyć nowe mieszkanie. Dlatego, jutro dokończę jeszcze sprzątanie, a dzisiaj to tylko prysznic, Pretty Little Liars i do spania. Nie wiem nawet czy uda mi się cokolwiek przełknąć. Ze zmęczenia apetyt mi nie przyszedł.
Ale zapaliłabym.

JEST JUŻ NOWA NOTKA W DZIALE 'CZAS WOLNY' - ZAPRASZAM !!!

13 komentarzy:

 1. No to miałaś żmudny dzień. A właściwie jaką operację przechodziła twoja babcia ?

  OdpowiedzUsuń
 2. zdrowia dla babci:* śliczne zdjęcie!

  OdpowiedzUsuń
 3. oh to wiem w jakiej jesteś sytuacji. moja babcia też jest chora na raka. co prawda nie skóry ale jajnika i mniej więcej wiem co teraz przeżywacie ;c

  OdpowiedzUsuń
 4. zdrowia dla babci ! trzymaj się .

  OdpowiedzUsuń
 5. Z babcią na pewno będzie lepiej :)

  Trzymaj się ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. znam ten ból kiedy czeka się na informacje z sali operacyjnej. trzymam kciuki za babcie ;)

  nie pal !

  OdpowiedzUsuń
 7. nie pal :* zdrowia dla babci :*

  OdpowiedzUsuń
 8. paaalaczu. <3 to dobrze że z babcią już wszystko dobrze i powoli wraca do zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajne zdjęcie!! Ale nie pal!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam do krainy sztuki :)

  www.realpassionate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Projekt -> Edytuj kod HTML
  Radzę na początek pobrać pełny szablon :)

  OdpowiedzUsuń