sobota, 12 stycznia 2013

napój energetyzujący nie DZIAŁA !

Witam was w to mroźne sobotnie południe. Z przerażeniem patrzę za okno, gdzie puch śniegu z sekundy na sekundę rośnie. Pocieszam się tylko faktem, że z domu wychodzę dopiero o godzinie 16:00 na jedne zajęcie z dydaktyki. Obecnie siedzę z zeszytem i nadrabiam zaległe wykłady, na których nie zawsze się zjawiłam z powodu wczesnej godziny ich odbywania się.
Czy wy też lubicie spędzać soboty tak jak ja? W dresie, ogromnej bluzce, skarpeciochach i gorącą herbatą z cytryną? Nawet nauka wtedy wydaje się być przyjemniejsza. Doszłam do wniosku, że jestem uzależniona od napojów energetyzujących. Kawa mnie już nie pobudza, no chyba że wypiję 6 kubków (tak jak wczoraj). Ostatnio robiłam eksperyment i w przeciągu 2 godzin wypiłam litr energetyka, który nie miał takiego działania jakie oczekiwałam. Plan był taki: uczyć się najdłużej jak można, niestety zasnęłam o północy, a nauka poszła w las. Chyba mogę stwierdzić, że i energetyk już nie ma na mój organizm takiego działa, jak bym chciała. Pije ich w zbyt dużych ilościach, a już w szczególności co pół roku, kiedy zbliża się SESJA.
 Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję że powitaliście mojego vloga otwartymi ramionami i wyszło dość spore zainteresowanie. Oczywiście nie zamierzam rezygnować z pisania, nie byłabym sobą, gdybym nie blogowała tradycyjną metodą. Postanowiłam coś kręcić dla was raz w tygodniu, myślę że to będzie odpowiedni limit. Jeśli będzie większe zainteresowanie, zawsze mogę spróbować swoich sił w czymś nowym, czyli tematyczne vlogi, coś na zasadzie: ulubieńcy miesiąca, tagi itp.
P.S. Dopiero jutro, będę mogła odpisać na wasze komentarze i skomentować wasze posty.

Całuję i ściskam,
A.

9 komentarzy:

 1. u mnie z energetykami to samo , moge pić 5 kaw dziennie a i tak usypiam a wszystkie inne energetyki to pije tylko dla przyjemności bo dla mnie to bez różnicy , jedynie po 3 Monsterze nie mogę usnąć ^^
  U mnie konkurs z butami zapraszam ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Piosenka *.*
  ładne zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. wyrzuć tą fajke!
  ja również jestem uzależniona od energetyków i kawy wypijam litr dziennie :D
  a dzień bez energetyka to dzień stracony czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie dopadła zimowa deprecha. Wszystkich nienawidze :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. oh sesja :O powodzenia Ci życzę :)

  też tak spędzam weekendy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja jestem uzależniona od Coli:P

  OdpowiedzUsuń
 7. Energetyki są niezdrowe XD!!! Kup sobie sesję przed sesją jak reklamuje ten milioner nastoletni XDDD :**

  OdpowiedzUsuń
 8. nie ma to jak gnić w dresie w domu i nie przejmować się tym jak się wygląda :D

  OdpowiedzUsuń
 9. i koniecznie dawaj częściej te vlogi;) Skąd znasz ten kawałek, bo wpadł mi w ucho? Poznaj ten:
  http://www.youtube.com/watch?v=P0w5d5fXq_I

  OdpowiedzUsuń