piątek, 17 września 2010

listy w butelce .

Wczoraj dowiedziałam się o istnieniu strony postcrossing, czyli o wysyłaniu pocztówek przez internet do ludzi z całego świata. Wpisywałam wszystkie możliwe kraje, miasta. Znalazłam ciekawą osobę z Finlandii i z Chin. A co w tym wszystkim najlepsze podane są adresy zamieszkania i zamierzam dziś wysłać list do owej dziewczyny z Finlandii o imieniu Hanna. Jej, uwielbiam korespondować! Najlepsze w tym wszystkim jest samo oczekiwanie na list, a gdy wracam do domu, zaglądam w skrzynkę na listy, patrzę i znajduję- list. Otwieram kopertę (zazwyczaj mam z tym problem dlatego sięgam po nóż) i chłonę każde słowo, każdą myśl nadawcy. A potem chowam list wraz z oryginalną kopertą do pudełeczka. Zostawiam na pamiątkę. Czy to nie lepsze? Czy to nie lepsze od maili czy gg? Oczywiście nie mam nic do komunikatorów przez internet bo sama korzystam, ale poczucie się jak w wieku XIX jest naprawdę fajne.
***
Nie ma dziś w domu obiadu, Agata głoduję- znudziła mi się już ogórkowa, więc sięgam po mąkę, jajka, mleko i będę smażyć placki z jabłkami. Danie które chyba wychodzi mi najlepiej. Czy tylko ja delektuję się każdym kęsem, bez znaczenia co jem, czy coś wykwintnego, jak i normalnego? Uwielbiam jeść powoli przez co przez jakiś czas mogę nacieszyć się smakiem. I zazwyczaj przy jedzeniu przychodzą mi do głowy dziwne pomysły, zazwyczaj przy talerzu rozmyślam. Bo tylko wtedy mam tak naprawdę na to czas.
***
Lato jeszcze nie końca odeszło. Za oknem piękna pogoda, niestety nie wykorzystam tego, po jutrze move out a ja mam spakowane dopiero 2 kartony. Dziś postanowiłam spakować apaszki, chusty, część spodni, kilka par butów te które wiem że już nie będę nosić przez te dwa dni.
Wybaczcie, ale w brzuchu mi syczy i ktoś tu się prosi o napełnienie żołądka.
najwspanialsze perfumy świata, moooje <3

5 komentarzy:

 1. hehe, muszę wpaść na tą stronę, chętnie popiszę listy z innymi ludźmi z innych krajów.
  Fajne zdjęcia, masz bardzo ładne oczy. *.*

  A co do pytania, to noszę bransoletkę, a ale nie cały czas, bo nie mogę się do niej przyzwyczaić. ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. cieszę się, że Ci się spodobało. Miłej korespondencji :*

  OdpowiedzUsuń
 3. no to 2 dni zostały. Pewnie jesteś full of excitement ;)
  A niebieskiego mi się dziś zachciało, próbuję zapomnieć o tym że już prawie jesień, chcę powtórkę lata!
  Miłego pakowania :*

  OdpowiedzUsuń
 4. :))
  zapraszam:
  www.ciasteczqowypotworek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. jednorazowo możesz wysłać jedynie 5 pocztówek i te pięć adresów które teraz masz to są ludzie którym teraz powinnaś coś wysłać.
  Ja dziś losuję kolejną osobę ;)

  OdpowiedzUsuń