piątek, 22 lipca 2011

wyniki

Wczoraj nie napisałam nic, bo nie miałam chwili wytchnienia. Po pracy przyszłam szybko do domu i zaczęłam sprzątać, bo o 19:00 przyszła chrzestna z mężem i dziećmi. Ale przed wizytą gości moja koleżanka na fejsie napisała że są już wyniki z historii Anglii. Nawet nie wiecie z jakim podekscytowaniem wchodziłam na e-dziekanat by sprawdzić swoją ocenę. I co zobaczyłam? Piękne 3!! Nawet nie wyobrażacie sobie mojej radości, skakałam z radości, piszczałam, machałam głową. Była to poprawka i mogłoby nie być za ciekawie gdybym tego nie zaliczyła. Ale na szczęście wszystkie historie mam już za sobą, zarówno Anglii jak i USA. Ogromnie się cieszę.
Dzisiaj jakoś przed 15:00 jedziemy do rodzinki na tydzień. Dokładnie w to samo miejsce jak miesiąc temu, kiedy jechałam pociągiem. Lipiec już prawie się skończył, od sierpnia zaczynam naukę do wrześniowych poprawek.
Skończyłam czytać książkę "Zła córka", a zaczęłam "Malowany welon"
recenzja: Piękna Kitty wychodzi za Waltera bez miłości i zaraz po ślubie wyjeżdża z mężem z Anglii do Chin, gdzie on pracuje jako bakteriolog. Tam poznaje Karola: czarującego i przystojnego zastępcę gubernatora. Gdy romans wychodzi na jaw, Walter przyjmuje pracę w mieście, ogarniętym epidemią cholery, a szantażowana przez niego Kitty musi jechać wraz z nim...

14 komentarzy:

 1. Gratuluję :)

  Zmieniłam adres bloga na;

  http://dagmara-michajluk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo, no to gratuluję bardzo!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. mi się do dziś marzy "kariera" aktorska i wokalna. nie wiem, dzięki tym filmikom, które widziałaś, mogę tylko potwierdzić, ze kocham to robić.

  OdpowiedzUsuń
 4. historia Anglii? do jakiej szkoly chodzisz? :))
  ciesze się,że zaliczylas :*

  OdpowiedzUsuń
 5. O to bardzo fajnie że masz 3 ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hi! I like this post so much, you look really great!
  If you want come and visit my blog, and if you like, follow me!I'll be waiting for you!

  http://cosamimetto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Przypominamy o wygranej w naszym facebook'owym konkursie. Prosimy o kontakt z nami na adres e-mail: artbetis@wp.pl Pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja muszę wreszcie ogarnąć swój pokój ale przez pracę jestem ciągle na walizkach miedzy warszawa a swoim miastem pewnie ogarnę to dopiero w trakcie praktyk studenckich;) zapraszam do siebie;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda, że fotka w bw, bo wyglada na bardzo bardzo radosna :>

  OdpowiedzUsuń
 10. nominuje cie do one lovley blog award :0

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluje zaliczenia:) śliczne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje . ! ;) . Twój blog został nominowany do One Lovely Blog Award . Więcej informacji na ten temat na moim blogu :http://nikimyworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakby moja kuzynka mogła nie czegoś nie zaliczyć:* Zapraszam www.jaggy-myworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń