czwartek, 18 sierpnia 2011

ból głowy, zakupy / headache, shoping

Z góry przepraszam że dopiero teraz coś piszę. Przez cały dzień bolała mnie głowa. Odkąd się obudziłam do teraz. W sumie już mi przechodzi.. Ale rano czułam się naprawdę fatalnie. Ja chyba jestem lekomanką, bo nie znoszę cierpieć i się męczyć. Od razu zażywam tabletkę jak tylko zaczyna mnie coś boleć. Zazwyczaj głowa mnie boli na zmianę ciśnienia, pogody. Nic dziwnego, wiele osób tak ma.
Ból niestety nie usprawiedliwił mnie w tym żeby nie iść do pracy. Dziś na szczęście tylko 5 godzin, i powiem że minęło mi to w mgnieniu oka. Przyszłam do domu, miałam zamiar coś napisać, ale uwierzcie mi, nie byłam w stanie. Zasnęłam na 2 godziny. Potem się obudziłam i coś zjadłam. I dopiero po 22:00 zasiadłam do bloga. Jestem od niego uzależniona, więc piszę tak często jak mogę. Staram się codziennie. I dziękuję za tak liczne wizyty.
Z racji tego że lato się po mału kończy, zamówiłam już jesienne botki (clik)
Za 3 dni przesyłka powinna przyjść. Jestem w trakcie namawiania mamy na jazzówki które od dawna mi się marzą, ale stale o tym zapominam (clik)
Co myślicie? Obydwie pary mnie urzekły. Zamawiam z tej strony dopiero pierwszy raz, jeśli buty okażą się naprawdę super, napewno będę z niej korzystać. Bo upatrzyłam sobie szpileczki.
Chciałabym was jeszcze poinformować, że z racji tego że mam już plan zajęć na III semestr II roku, wstawiłam dziś ogłoszenie na 3 strony internetowe w związku z udzielaniem korepetycji. W zeszłym roku udzielałam, i naprawdę byłam zadowolona. Zarówno z uczniów jak i ich sukcesów szkolnych.
Przykro mi ale nie mam nowych zdjęć.
----------------------------------------------------------

Sorry in advance, that I'm writing something right now. For all day my head hurt. Since I woke up for now. But in the morning I felt terrible. I'm dependent on the medicine. I hate suffer! Usually my head hurt me when the weather is changing. But a lot of people have this kind of problem.
But I had to go to work, today only 5 hours. Work has passed really fast. I came to home, I was going to something write, but believe me it was to hard for me. I slept for about 2 hours. Then, I woke up, and ate dinner. And only from 10:00 p.m I decided to write. I'm dependent on the blog, so I write as often, as I can. I try write every day. And thank you soo much for numerous visits.
Due to the fact that the summer is ending I ordered autumn shoes.
For 3 days the shipment should come. Also I told my mum that I would like have jazz shoes. Which are my dream.
I would like say you that I put an advertisment for additional lesson for english. Last year I was really happy. Both students and their school success.
Sorry, but I haven't got any new photos.

14 komentarzy:

 1. ja też już zaczęłam szukać odpowiednich botków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O jej nie cierpię bólów głowy:/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne butki zamówiłaś.:) I życzę szybkiego powrotu.;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zdjęcie :) Fajnie że dajesz lekcje, musisz mieć cierpliwość! Pozdrawiam Laura :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zamawiałam na tej stronie trampki i mogę ci ją polecić. ^^
  co do tych jazzówek to mam identyczne tylko inny kolor, są bardzo fajne :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie tutaj u Cb :)
  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Współczuję bólu głowy ;)
  Przecudne te botki! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. mam identycznie z bólem głowy,a jesień pod tym względem jest dla mnie straszna...
  butki prześliczne ;p ja nie miałabym cierpliwości dla uczni ;p więc jestem pełna podziwu dla Ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. magisterkę też, z zarządzania, właśnie tym roku w czerwcu się obroniłam;)Ale i tak nie chce pracować w tym zawodzie, tylko otworzyć swój salon kosmetyczny, więc w sumie troszkę zarządzać będę hehe;) jazzówki mam takie same jak zamówiłaś, bardzo fajne! Daj znac jak się botki sprawują jak przyjdą, też już muszę się za jakimiś rozejrzeć:)

  OdpowiedzUsuń
 10. ja też tak mam z bólem głowy jak tylko ciśnienie jest niskie to mnie ból dopada a sama mam za wysokie ciśnienie ;/ może też masz podwyższone???
  A z butów podobają mi się te niskie, te na obcasie tez fajne ale ja nie umiem na takich chodzić i zamierzam kupić sobie botki na koturnie góra 8cm może ujdę jakoś hehe ;P
  pozdrawiam ;D

  OdpowiedzUsuń
 11. zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na kathrine-k8.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Hope your wish come true. :D
  Jazz shoes sure a great shoes.

  OdpowiedzUsuń
 13. uuu. współczuję z głową ja też nie lubie ja :)

  OdpowiedzUsuń