czwartek, 15 września 2011

praktyki dzień trzeci / przesyłka zielony kot

Dopiero po 22:00 znalazłam odrobinę czasu by cokolwiek napisać. Dzisiejszy dzień zakręcony. Standardowo na 8:00 na praktyki i jak zawsze- nie zawiodłam się. Jest lepiej niż myślałam, i przypuszczam że ciężko będzie mi odejść stamtąd. Już się przyzwyczaiłam do tej dzikiej atmosfery wśród nauczycieli z prawdziwego zdarzenia. Skończyłam dziś o 11:30. O 15:36 miałam pociąg do Wrocławia, więc od razu po pracy, pobiegłam do domu, aby się jeszcze dopakować. Akurat miałam wychodzić gdy zadzwonił dzwonek do drzwi. Kurier.. Przesyłka priorytetowa dla mnie. Uwielbiam dostawać przesyłki dlatego przed wyjściem znalazłam kilka minut by rozpakować kopertę. Dostałam przesyłkę z sklepu "Zielony Kot". Jutro pokaże wam jakie piękności dostałam, dziś już jestem wymęczona.
Po wejściu do swojego mieszkania we Wrocławiu szybko zabrałam się za otwieranie paczki w której znajdowały się worker's boots. Są dokładnie takie jak sobie wymarzyłam. GENIALNE. Warto było tyle za nie zapłacić, choć wiem że trafiają się strony gdzie cena tych bucików jest jeszcze większa. Również zdjęcie dodam jutro.
Jestem wystarczająco przygotowana na egzamin z gramatyki opisowej, który odbędzie się jutro o 13:30. Moja opiekunka z praktyk p. Basia obiecała że będzie trzymać za mnie kciuki. Oby mi się tym razem poszczęściło.
Idę spać, muszę być wypoczęta na jutro, zapewne będzie to długi dzień. Tym bardziej że zamierzamy się spotkać z misiami i iść do jednego z nich, czyli "witaj mała domówko!"

"dziękuje" wam rodzice, za to że jestem podobna do HONEY !

10 komentarzy:

 1. rzeczywiście trochę ją przypominasz;)

  OdpowiedzUsuń
 2. oo to widzę,że dzień udany.Ja jeszcze czekam na przesyłkę od ZK.
  kochana ja również 3mam mocno za ciebie kciuku :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Przemek nasunął mi pewien pomysł związany z Twoją propozycją dlatego na następnej notce będą zdjęcia z wyjazdu i o tym, a w następnej już umieszczę Twój baner :* :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jak cię pierwszy raz zobaczyłam to od razu nasunęła mi się myśl że jesteś do niej bardzo podobna:)
  czekam na zdjęcia przesyłki

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia na egzaminie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. tak, jesteś do niej trochę podobna ;DD

  OdpowiedzUsuń
 7. wydawało mi się mocno, ze kogos mi przypominasz! ;]
  teraz wiem kogo : )
  pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. powodzenia, ja trzymam kciuki z daleka :):)

  trochę jesteś podobna :):)

  OdpowiedzUsuń
 9. jesteś podobna, fakt, ale myślę że charakter masz zupeeeełnie inny przez co jesteś sobą i nie musisz czasem 'udawać' :)

  OdpowiedzUsuń