niedziela, 30 października 2011

poczucie humoru z niedzielą

Jak dobrze pospać w swoim łóżku. I w dodatku się wyspać. Tym bardziej że wszyscy spaliśmy o godzinę dłużej. Jak patrzę za okno, to jestem przerażona faktem że pomimo tak wczesnej pory, jest niesamowicie ciemno. Pomijając dzisiejszą aurę, która panuje na zewnątrz, chcę powiedzieć że jestem tak strasznie szczęśliwa, mam tak dzikie poczucie humoru przez ostatnie dni. Spowodowane jest to moim przedwczesnym stanem zakochania, który przechodzę nie raz nie dwa. Mam to do siebie, że szybko się angażuję i wyobrażam sobie, Bóg wie co. Tym razem jest inaczej. Cieszę się że oboje sobie wyobrażamy nasze własne wyimaginowane życie.
Jem sobie mandarynkę, śmieje się sama do siebie, zaraz będę smażyć naleśniki- bo dawno rodzice moich wyrobów kulinarnych nie próbowali i chciałabym żeby tak było zawsze. Żeby ON był zawsze. Niczego innego nie chcę.
Póki co, wciąż ciężko mówić o jakichkolwiek uczuciach.stary kawałek idealnie odzwierciedlający mój dzisiejszy humor, towarzyszący mi od ostatnich dni.

13 komentarzy:

 1. Aleś ty śliczna! Zapraszam do mnie na http://anna-annabell-love.blogspot.com/ / Już dzisiaj wieczorem pojawią się zdjęcia biżuterii na sprzedaż więc bądźcie czujni! zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznotka! Zapraszam do mnie na http://anna-annabell-love.blogspot.com/ / Już dzisiaj wieczorem pojawią się zdjęcia biżuterii na sprzedaż więc bądźcie czujni! zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne zdjęcie, tak łądnie na nim wyszlaś. No terazz tym czasem trudno będzie się przestawić. I ciesze się, ze się cieszysz ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Już jest!Nowy wpis na moim blogu!A w nim 16 par własnoręcznie zrobionych kolczyków! Już od 3,50! Zapraszam :) http://anna-annabell-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne zdjęcie:)
  dla mnie nie ma różnicy tyle, że wcześniej robi się ciemno :<

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczne zdjęcie ,kiedy kolejny czat bedzie ? ;>>

  OdpowiedzUsuń
 7. cały dzień czekam na ten widok!

  piękne zdjęcia :*

  ta piosenka szczegolnie sie nigdy nie nudzi i nawet po 16 latach nie rozczarowuje..

  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń