środa, 16 listopada 2011

śmieszny dzień

Dzień bez niego. Ciężko mi w to uwierzyć, ale czas najwyższy się przyzwyczaić i żyć chwilą. Miałam dziś egzamin z kultury USA, który oczywiście napisałam dość dobrze, bynajmniej tak mi się wydaje, takie mam przeczucie. Po egzaminie, z Anją. I tak kilka godzin spędzone w doskonałym towarzystwie, na rozmowie, śmianiu się. Najpierw Mc'Donalds, i standardowy zestaw, później kilka rarytasów w Carrefourze. Poszłyśmy do mnie, pośpiewałyśmy i dokładnie przed chwilą Anja wyszła. Genialny dzień. Uwielbiam spędzać dnie śmiejąc się i zapominając o bożym świecie. Na szczęście jest grupa wsparcia, która potrafi pomóc mi zapomnieć o tym co wydarzyło się wczoraj. Znalazłam prezent jaki chcę na MIKOŁAJA! Będąc dziś w Media Markcie, natknęłam się na duuuże słuchawki, na które od pewnego czasu choruję. Pozostaje mi nic innego jak namówić mamę.
Pokazuję wam zdjęcia które zostały wykonane któregoś pięknego, słonecznego dnia, z mojego okna w pokoju we Wrocławiu. Cieszcie się i radujcie.
Czekam aż w internecie pojawi się odcinek online Top Model

12 komentarzy:

 1. jejciu,mieszkasz we Wrocławiu:< te chcę. i ślicznie tam jest;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że po mimo tego wszystkiego starasz się mieć dobry humor. ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. też zawsze w internecie oglądam Top Model ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi niestety zostało jeszcze kilka dobrych miesięcy z tymi przedmiotami, na szczęście odchodzą one w klasie 3 :) Świetny widok z okna!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodajemy :) A ty dodajesz?

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne fotki ;-) Tym idiotom się nie przejmuj ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nie byłam we Wrocławiu. Żałuję.
  Piękne widoki ;)

  OdpowiedzUsuń