piątek, 3 lutego 2012

nowe zdobycze w sh / new clothes from second hand

Witajcie w ten naprawdę mroźny dzień. Sama się sobie dziwię że wyszłam z domu na taką zimnicę, ale tak mnie korciło by zajrzeć w końcu do swojego kłodzkiego second handu, że nic mnie było w stanie mnie zdemotywować. Ale nie wróciłam z pustymi rękoma. Jutro umieszczę krótki filmik pokazujący moje dzisiejsze zakupy z których jestem przeszczęśliwa.
Zaczęła mnie boleć głowa, bardzo źle, ponieważ miałam w planach zerwać dziś trochę nocki, ale do wieczora jest jeszcze trochę czasu, więc czmycham szybko do apteczki. Jak zawsze pobyt w Kłodzku mija szybko, za szybko! Dzisiaj już piątek, a przyjechałam w środę. Cały wczorajszy dzień się obijałam, dzisiaj zabieram się za ostrą robotę.
Miłego wieczoru.
ENG: Hello guys in very frozen day. Itself is a wonder, that I left from home, for such a cold, but I had to, because I went to my favourite second hand in Klodzko. But I don't came back with empty-handed. Tomorrow I will add short movie, showing my today shopping, of wich I'm so happy.
Head began to hurt me, very bad, because I had plans to learn all night, but to evening we have some time, so I'm going to take medicines. As always, being in Klodzko passes quickly, too quickly! Today is Friday, but I arrived on Wednesday.Yesterday all day I was hanging around, today I will take hard work.
Have a nice evening.
Dodaję filmik jeszcze z naszego pobytu w chińskiej restauracji WOOK.
I'm adding movie for our visiting in chinesee restaurant- WOOK.

10 komentarzy:

 1. no to czekam na filmik :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na filmik z łupami z sh !
  Też Ci się dziwie ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na filmik z łupami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. filmik o zdobyczach :D tylko czekać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. to zdjęcie z wywieszonymi swetrami jest genialne! już widzę coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. ja również czekam.

  ps: dziękuję za komplement, ale Marina jest ładna, ja nie^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Już nie mogę się doczekać. Postaraj się zrobić to jak najszybciej. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. oo mnie też dzisiaj głowa boli :(
  Czekamy na kolejny filmik ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja również :) w sh można znaleźć niesamowite rzeczy lepsze niż w sieciówkach dlatego zawsze lubiłam przeglądać na blogach zwłaszcza zdjęcia łupów z lumpów :)
  zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń