czwartek, 9 lutego 2012

Oskarżona Amanda Knox / Amanda Knox

Pewnie zauważyliście już zmiany na moim blogu, między innymi czarny kolor tła, i brak nagłówka. Prosty szablon, nie wiem na jak długo zostanie.
Dzisiaj oglądnęłam najnowszy film z Hayden Panettiere- "Oskarżona Amanda Knox". Uwielbiam tego typu filmy. Polecam!! Cały film opiera się na wielkiej niewiadomej i jak zwykle zagadka zostaje rozstrzygnięta na końcu filmu.
Chwila relaksu już była, czas na te mniej przyjemne rzeczy- nauka. A o 18:00 przychodzi Kuba na korepetycje. Później przychodzi Krzysiek. Musimy porozmawiać na bardzo ważne tematy.ENG: Probably you noticed new changes on my blog, inter alia black background and no lay. Simply template, I don't know how long it will be.
Today I was watching movie with Hayden Panettiere- "Amanda Knox". I love this kind of movies. I reccomend. The whole film is based on the great unknown, and as usuall and the problem is resolved on the end of movie.
Moment of relaxion has been, now it's time for not pleasant things- learn. On 6:00 pm will come Kuba on lesson. Then my best friend- Krzysiek. We must talk for really important subjects.

13 komentarzy:

 1. hm.. byc moze skusze sie by pooglądać ten film^^ :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo w weekend obejrzę :)
  U nas konkurs, do wygrania zupełnie nowa torebka, zapraszamy :)

  www.tkankaprzewodzaca.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiany są zajebiste :) Film sobie sciągne i zobacze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię tą aktorkę! muszę obejrzeć1

  OdpowiedzUsuń
 5. nie kocham go, to na pewno
  fajnie tu teraz u ciebie i film na pewno obejrzę ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. oo,muszę obejrzeć,uwielbiam też takie filmy ;)
  zmiany,są zawsze dobre ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 7. może obejrzę ^^
  fajny blog ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Co, konkretnie, zostało wyjaśnione na końcu filmu? Jak dla mnie, to nic :) Amanda Knox została skazana w pierwszym procesie, a w apelacji, słusznie uniewinniona. Zarówno ona jak i Raffaele Sollecito są niewinni i w ogóle nie powinni stanąć przed sądem.
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
 9. ` nje słyszałam o tym filmie.. wgl o tej aktorce nje słyszałam. ale całkiem fajny się wydaje. :3 podoba mi się wygląd . <3

  OdpowiedzUsuń