niedziela, 13 maja 2012

BigLove

Weekendy zawsze szybko mijają, nawet te nudne. Każdy piątek i poniedziałek mam wolny, mam ogromny żal do siebie, że cały weekend przesiedziałam z laptopem na kolanach i oglądaniem filmów. Sesja się zbliża ogromnymi krokami, zaliczanie przedmiotów, a mi z ciężkim bólem przychodzi nauka. Ten rok akademicki był wyjątkowo ciężki, dużo się wydarzyło, zresztą moje życie zmienia się co tydzień o 360 stopni. Przykładowo jeszcze do niedawna myślałam żeby na stałe przeprowadzić się do rodzinnego miasta, studiować zaocznie, pracować tygodniami, a dzisiaj już wiem że chcę mieszkać z moją przyjaciółką we Wrocławiu i studiować zaocznie. Boję się jak będzie wyglądać sytuacja za 2 tygodnie i czy coś durnego nie przyjdzie mi do głowy. Tak czy inaczej, przeprowadzka już za miesiąc. Razem z Justyną szukamy nowego mieszkania, w takim w którym będziemy czuć się dobrze, do którego będziemy zawsze chciały wracać.
Wczoraj w końcu udało mi się znaleźć na internecie film, na który czekałam od ponad dwóch miesięcy. A mianowicie: "Big Love". Przypuszczam, że słyszeliście o nim, wyświetlany był w kinie. Zdziwiło mnie, że polski film, może okazać się tak dobry. Film przepełniony miłością oraz scenami erotycznymi, dlatego nie radzę oglądać go dzieciom (chociaż i tak wiem że, oglądniecie). Niesamowite uczucie dwojga, zupełnie różnych od siebie ludzi. Zazdrość, pożądanie i namiętność to słowa kluczowe bez których film nie był by tak doskonały. Głównego aktora kojarzyłam przede wszystkim z komedii pt: "Dlaczego nie", wtedy nie mogłam na niego patrzeć, a teraz nie mogłam oderwać od niego wzroku. Rodzi nam się młodsza wersja Zakościelnego. Dziękuje Polsce za to, że chociaż aktorzy nam się rozwijają.
Popłakałam się przy końcowej scenie, podczas której miałam możliwość usłyszeć piękny głos głównej aktorki. Oryginalna piosenka oczywiście w wersji Ady Szulc, z programu X-factor. Polecam wam obejrzenie teledysku (niżej), gdzie dodane są sceny z filmu.

Żeby chociaż jeszcze trochę wykorzystać swój weekend, otwieram w tym momencie książkę od gramatyki, potem od kultury na koniec od łaciny i się uczę. Robię notatki, podkreślam neonowymi zakreślaczami, i wkuwam na pamięć. 
Ciągle chcę mi się myśleć o nadchodzącym weekendzie. Nie mogę się doczekać następnej niedzieli. Nareszcie!! 
Miłego popołudnia. 

18 komentarzy:

 1. A podasz link gdzie to oglądałaś? ;)

  Ta nieszczęsna sesja- masakra.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też muszę obejrzeć ale jakoś nie mogę się za to zabrać ;( A jeszcze tyle zaległych filmów przede mną, i do tego jak u Ciebie - nauka.

  OdpowiedzUsuń
 3. też podobał mi się ten film. był taki inny..
  a Pawlickiego uwielbiam ale w "Dlaczego nie" był rzeczywiście trudny do zniesienia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Od pewnego czasu sama zabieram się za obejrzenie tego filmu. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądałam Big love jakiś czas temu. I dopiero po obejrzeniu zrozumiałam ta piosenkę, w której byłam zakochana odkąd ją usłyszałam. Naprawdę wzruszająca. Film dobry. warto obejrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Trochę mam już wystawione na www.franks.szafa.pl ale w ciągu tygodnia dodam więcej, jak coś Ci się spodoba a nie masz tam konta to po prostu pisz w komentarzu :)

  O, też miałam właśnie oglądać ten film, chyba się za to wezmę dzisiaj :>

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie ogladalas?;p bo nie moge nigdzie znaleźć w miare dobrej wersji ;p?:)

  OdpowiedzUsuń
 8. ten film jest jednym słowem zajebisty. oglądałam go już milion razy i na zawsze pozostanie w moim sercu

  OdpowiedzUsuń
 9. ` . to już wiem co mam ściągnąć hehe. :) no tak, ja mam podobnie. ale to chyba już tak jest. raz jest ok.. raz nje.. raz chcemy tego.. raz tamtego ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój weekend to była ciągła impreza, haha:D

  OdpowiedzUsuń
 11. Muszę obejrzeć ten film :)

  OdpowiedzUsuń
 12. też chce obejrzeć ten film, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ta piosenka jest cudowna! :*

  OdpowiedzUsuń
 14. jej, gdzie go znalazłaś? szukałam wszędzie i nigdzie nie mogłam go obejrzeć. podasz link? byłabym wdzięczna! :*

  OdpowiedzUsuń