środa, 23 maja 2012

poszukiwania zakończone- udało się

Czuję się dobrze, naprawdę. Zasługuję to moim przyjaciołom, dziękuję że jesteście. Również wam, moi kochani- pod dwiema ostatnimi notkami dodaliście mi tyle otuchy, bardzo to doceniam. Dziękuję za waszą troskę i miłe słowo kierowane do mnie. Jesteście niesamowici.
Dzisiaj (jak wam wczoraj wspominałam) miałam egzamin zaliczeniowy, poszedł mi dość dobrze, na wyniki muszę czekać przez cały tydzień. Po zajęciach, pojechałam do Galerii Dominikańskiej, aby w końcu kupić prezent z okazji Dnia Matki. W moim przypadku mama jest najważniejszą osobą w życiu. Wiem, że mogę na nią polegać bez względu na to, jak poważny jest mój problem, dlatego szukałam odpowiedniego prezentu. W końcu udało mi się wyłapać coś idealnego. Z racji tego, że moja mama pije dużo herbatek ziołowych, kupiłam jej specjalny czajnik, w którym jest filtr do zaparzania ziółek. Z tego co pamiętam, od zawsze o czymś takim marzyła, nie udało jej się zrealizować swoich planów, więc kupiła kupek z sitkiem to odcedzania herbaty "fusiastej". Całość w miarę estetycznie zapakowałam, i jutro paczuszka pojedzie ze mną do Kłodzka.
 Przepraszam za fatalną jakość, ale w poniedziałek tak chaotycznie się pakowałam, że z Kłodzka zapomniałam swojego aparatu (zdjęcia robione z telefonu)

Jeeeej, jutro do Kłodzka. Jak się cieszę. Spotkam się z moją przyjaciółką. Nie widziałyśmy się zaledwie 3 dni, a tęsknię za nią jakby to była wieczność. Tym bardziej, że w piątek idziemy na festyn organizowany na stadionie, mają być jakieś tańce, karaoke i zespoły.
Czytając wasze komentarze, doszłam do wniosku, że pojadę na sobotni mecz. Mam gdzieś co pomyśli P. i w jaki sposób będzie na mnie patrzył. Chcę być w końcu szczęśliwa, a moim tymczasowym szczęściem będzie pokazanie mu że się nie przejmuje.
Już za tydzień zaczynam WAKACJE!!! Tak, dobrze widzicie. Tegoroczna sesja kończy mi się szybciej. Odpocznę, pobawię się i w końcu znajdę czas dla siebie.
Miłego wieczoru.

15 komentarzy:

 1. Moja mama też pije dużo herbaty, ciekawy pomysł. Ja się w sobotę rano wybieram na zakupy, kiedy mama będzie w pracy! Zazdroszczę Ci wakacji, ja muszę się męczyć do 30 czerwca..

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezent myślę, że oryginalny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jaacie Ty już za tydzień masz wakacje? ;o Ta to ma dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Już wakacje? Nie za dobrze Ci?
  A wierszyk piękny;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze możesz na nas liczyć :) Kochamy twojego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też dzisiaj byłam w mieście kupić prezent mamie :)
  i dobrze robisz :) niech wie że przez takiego kogoś nie będziesz płakać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Hy sweetie! i love your post! would you likw to follow each other? tell me what do u think! XXo

  FashionSpot.ro

  OdpowiedzUsuń
 8. i masz rację :) a prezent ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny wierszyk, prezent chyba trafiony, a wakacje... mogę tylko zazdrościć! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ahh zazdroszcze Ci tych wakacji :D

  OdpowiedzUsuń
 11. mam strasznie podobne pismo jak na tej kartce ! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kurcze fajnie, że mi przypomniałaś o dniu matki. Moja Mama jest najukochańszą istotą na świecie, a zapomniałabym o jej święcie.
  Fajnie, że już dobrze się czujesz. Do góry łeb! Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 13. świetny prezent! bardzo praktyczny:)

  OdpowiedzUsuń