środa, 12 września 2012

nowa lokatorka/ łacina

Zbliża się weekend. Bynajmniej ja tak to odczuwam. W końcu pójdziemy na porządną imprezę, gdzie nie będę musiała odmawiać z racji przygotowywania się na egzaminy. 
Znalazłam nową współlokatorkę- nareszcie. Nie musiałam długo szukać, bo odkąd dodałam ogłoszenie na internecie, było na prawdę dużo zainteresowanych. Ewelina wprowadza się dopiero pod koniec września, będzie więc to czas, na porządki i dokupywanie kilku dekoracji do pokoju. Nawiasem mówiąc, jest śliczna! 
Dzisiaj miałam 17 godzinę jazdy. Co raz bliżej do końca, prawdę powiedziawszy już nie mogę się doczekać egzaminu, liczę się z tym, że będę mega zestresowana, ale całą tą dodatkową naukę chciałabym mieć już za sobą. 
Pytaliście się jak mi poszły egzaminy poprawkowe, a mianowicie na 3 możliwe, mam zaliczone 2. Gramatyka niestety się nie udała, będę walczyć w sesji zimowej. Nie poddam się! Tym bardziej, że mam już pomysł na siebie, od października zaczynam studia niestacjonarne (czyli zaoczne), a w między czasie postaram się złapać jakąś ofertę pracy. Może dobrym pomysłem byłoby wyrobienie książeczki sanepidowskiej? 

W piątek ostatni egzamin poprawkowy- łacina. Na szczęście tylko z 3 rozdziałów. ZDAM TO! Dlatego nie przeciągam, a idę się uczyć, by z czystym sumieniem w piątek wejść na salę i pokazać mojej ulubionej wykładowczyni, że potrafię, bo potrafię! 
Miłego popołudnia, szkoda że deszczowego. 

zdjęcia jeszcze w brązie

TĘSKNIĘ, CAŁUJĘ I ŚCISKAM - byle do piątku !

10 komentarzy:

 1. Weekend się zbliża? Kochana mamy dopiero środę :D
  To fajnie, że masz współlokatorkę, fajnie że jesteś tak pozytywnie do wszystkiego nastawiona. Możesz mi powiedzieć jak Ty to robisz? Skąd ta pozytywna energia? Oddaj troche :P

  OdpowiedzUsuń
 2. ladne zdjecia ; ) oraz gratuluje dwoch zaliczonych egzaminow i zycze powodzenia na lacinie ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. dobrze, że znalazłaś współlokatorek :D ja juz czuje weekend ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. o super! też robię prawko :) dziś właśnie stuknęła mi 20-ta godzina. także nie mogę się doczekać egzaminu :)
  powodzenia w nauce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoje pozytywne podejście do codzienności bardzo mi się podoba i troszeczkę Ci go zazdroszczę, bo mam to do siebie że szalenie dużo panikuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Łacina? O kurcze... powodzenia!

  OdpowiedzUsuń