niedziela, 9 września 2012

photo mix 01

Przez minione 2 tygodnie uzbierało mi się dość sporo zdjęć, o których zapomniałam, były zapisane gdzieś w komputerze, ale zawsze było coś ważniejszego do dodania.


1. japonki - CCC; 2. spodenki- H&M; 4. kombinezon- H&M; 5. bransoletka- szafa mamy; 7. róża od Kuby; 8. nasze ulubione wino; 9. Kuba znęcał się nad tym jak się uczyłam; 10. zasnęłam

Nie chcę jutro wracać do Kłodzka, czemu muszę? Nie chcę już chodzić na jazdy, bo to mnie odcina od Wrocławia, gdzie mogę przyjeżdżać tylko na weekendy. Naprawdę chciałabym, żeby rok akademicki już się zaczął, żebym nie musiała martwić się o przyjazdy i w końcu być tutaj. 
Przyszły dzisiaj 3 dziewczyny, w tym dwie są zdecydowane na to mieszkanie, mam ogromny dylemat, bo obydwie są bardzo sympatyczne, a pomyśleć że jeszcze jutro przychodzi jedna. 
Nie mam ochoty dzisiaj na piwo. Kuba starał się mnie wyciągnąć do jego znajomych. On poszedł, ja zostałam. Ja już dokładnie wiem jak się imprezuje z Podwalem (ulica Wrocławia, gdzie mieszka większość jego znajomych). Ostatnio byłam i we dwoje wróciliśmy do mnie do domu po 3:00, a na następny dzień obydwoje umieraliśmy. Tym bardziej, że jutro mam egzamin i nie mogę pozwolić sobie na aż taką dawkę szaleństwa. 
Czy jutro znowu będę mieć szklane oczy? Czy jutro znowu będę musiała powstrzymać się od płaczu, podczas pożegnania. O ile to w ogóle można nazwać pożegnaniem. Nie widzimy się tylko 3 dni, strasznie się przyzwyczajam do niego i każdy mój wyjazd wiążę się z ogromną tęsknotą. NIE CHCĘ tak wyjeżdżać!

20 komentarzy:

 1. ty chyba kochasz ten Wrocław, co?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zanim sie obejrzysz i juz sie zacznie rok akademicki, wiec spokojnie :d

  OdpowiedzUsuń
 3. ladne zdjecia ; ) I nie smutaj zobaczycie sie w nastepny weekend ; ) Oraz powodzenia na egzaminie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te ciągłe rozłąki jeszcze bardziej Was do siebie zbliżają, tak mi się wydaje :)
  p.s. Akurat słucham pisząc ten komentarz: http://www.youtube.com/watch?v=w8qfSBiwr6M&feature=BFa&list=UUxCSUWkrFwSnYxCOWO-dXtw Tak jakoś mi przypasowało :)
  Trzymaj się ciepełko !

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem tęsknota jest potrzebna i przydaje się w związku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. więcej takich miksów i więcej zdjęć :D
  zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dużo tego c:
  w takim razie przepraszam :c

  OdpowiedzUsuń
 9. Oooo jak słodko. Pożegnania są okropne, a z ukochanym to już w ogóle :>
  Trzy dni szybko miną, dasz radę!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ehh, znam ten ból. Również chciałabym, żeby rok akademicki się już zaczął, by móc widywać moich znajomych ze studiów, z którymi czuję się dobrze. Życzę powodzenia w życiu i w związku i w ogóle wszystkiego dobrego. PS: Fajne zdjęcia :) Te co lezysz na łóżku są ciekawe, takie vintage ;P Pozdrawiam i obserwuję.

  aretedumal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję :D
  Chyba przesadziłam z długością :D:D
  lubię oglądać takie codzienne zdjęcia :)!
  to ile masz tych egzaminów?:<

  OdpowiedzUsuń