środa, 9 stycznia 2013

NIGDY NIE BĘDĘ TWOJA!

Mija 3 dzień odkąd znam prawdę. Wczoraj jeszcze czułam smutek, zwłaszcza gdy głośno puściłam naszą wspólną playlistę. Nie mogę słuchać tych piosenek, a szkoda bo wśród nich znajduje się Sail, oraz Crave you.
Nie mogę dłużej płakać. Wystarczyła mi niedziela, poniedziałek i wtorek. Nie mam zamiaru spędzić środy płacząc. Owszem, wspomnienia pozostaną, ale nie mogę się zadręczać dłużej tą myślą, tym bardziej że w ten sposób pokazuję mu, jak bardzo jest mi przykro. On nie może mieć tej satysfakcji. Przypuszczam, że nawet nie ma wyrzutów sumienia do tego co zrobił. Alkohol go nie usprawiedliwia. Wiecie czemu tak nagle i tak szybko zmieniłam zdanie? Bo gdyby naprawdę coś do mnie CZUŁ, to nawet nie pomyślałbym o tym by znaleźć się w łóżku z byłą panienką. Nie wierzę w to co piszę, oraz w to jakie myśli chodzą mi teraz po głowie. Pomału zaczynać dostrzegać zalety tego, że znam prawdę. Byłam okłamywana, bardzo długo, bo tak na prawdę w połowie grudnia wszystko się zaczęło, a dopiero 6.01 dowiedziałam się wszystkiego.

15 komentarzy:

 1. Jaki chuj!:O No skończony złamas, takich to tylko kastrować, jak Boga kocham... -.- On Ci powiedział, czy dowiedziałaś się od osoby postronnej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie płacz, to nic nie zmieni..

  OdpowiedzUsuń
 3. najwyraźniej na Ciebie nie zasługuje ... dobrze , że się trzymasz ;) tak powinno być ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. KUTAS!!!!!!!!!!!!!!!

  ______________

  POZDRAWIAM
  Kadik Babik

  OdpowiedzUsuń
 5. Źle mu nie życzę, ale mógłby się czymś zarazić od tego puszczania się. :)
  A Ty trzymaj się! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. kurcze , nie płacz już, nie warto :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze trochę i zapomnisz. I nie płacz, nie warto ; )

  OdpowiedzUsuń
 8. nie przejmuj sie , napewno bd dobrze !

  OdpowiedzUsuń
 9. On nie jest warty Twoich łez! Nie rozumiem, jak fajne dziewczyny muszą trafiać na takich z nierównościami pod sufitem drani. Musisz być silna. A mi nasuwają się same wulgaryzmy względem niego...

  OdpowiedzUsuń
 10. smutny post :/ Na tym zdjęciu zastanawiam się czy to ty czy Honey zapraszam do mnie: colorsplace.blogspot.com (rozdanie)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czyli jednak to prawda? :/

  OdpowiedzUsuń
 12. on nie jest wart twoich łez. Smutno -.-

  OdpowiedzUsuń
 13. No to koniecznie daj znać jak już będziesz coś wiedziała :)

  Ooooj tam, ja uwielbiam Twojego. Masz taki dar pisania, mój jest strasznie chaotyczny!

  OdpowiedzUsuń